.

.

72 Парчиња Божиќ Лажни Ноктите Вештачки Лажни Кратки Нокти Дедо Мраз и Симпатична Снешко Декорација со 6 Желе Лепак за Помине Уметност Салон DIY Декорација, 12 Големин?

72 Парчиња Божиќ Лажни Ноктите Вештачки Лажни Кратки Нокти Дедо Мраз и Симпатична Снешко Декорација со 6 Желе

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Она што ќе добиете : постојат 6 кутии на тема Божиќ лажни нокти, секој кутии содржи 12 парчиња убави нокти во различни големини, и 1 парче желе лепак, целосно 72 парчиња лажни нокти и 6 парчиња лепак, доволно за да можете да се создаде убава нокти уметнички дела.Божиќ стил украси : нашата доградба на акрилни нокти се печатени со симпатична Божиќ стил елементи, како што се Дедо Мраз, снегулка, елен, снешко и други обрасци, сите видови на бои и модели се многу убави, која може да додадете контакт на шарм во Божиќ или партија.Безбеден и сигурен материјал : овие вештачки нокти совети се направени на квалитетот АБС материјал кој може да трае со недели, не-токсични и без мирис, трајни и дише, нема да им наштети на вашите нокти или тело.Доволно големина опции : 12 различни големини се нудат во секоја кутија, доволен да ги собере најмногу помине видови и големини, можете да изберете во зависност од вашите сопствени потреби и дизајн помине уметност со доверба.Широк спектар на апликации : целосната покрие лажни нокти совети се широко применети во ноктите салони и лични DIY дома, погоден за различни стилови, како на пример, свадба, матурска, датира, особено убаво украси за Божиќ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата