.

.

GYK Виткање Цврсто Дрво Чевли Багажник, Мулти-Слој Дрвени Влечки Багажник, Супер Силен Тешки Трајни Мултифункционален Складирање Полица, за Ходникот Дневна Соба и С?

GYK Виткање Цврсто Дрво Чевли Багажник, Мулти-Слој Дрвени Влечки Багажник, Супер Силен Тешки Трајни Мултифункционален

DEN 422.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

▶ Висок квалитет на одбраната цврсти дрвени панели, природните еколошки и здрави материјали, даде семејство здравствена заштита. ▶ Количка за дизајн, дрво блок во средината на ниско крајот може да се симнат, тоа може да биде укината, и стави на тоа да се игра стабилна улога. ▶ Големи користење на мал простор, мали полица простор, три-слој дизајн, чевли може да биде зголемена на дното и мали чевли на врвот. ▶ Лесно да се соберат, на чевли рек содржи јасни инструкции и лесно може да се постави во само неколку минути.Сите делови само треба да бидат собрани заедно. ▶ Овој отворен чевли рек/полица за складирање перниче е многу простор за заштеда на енергија и идеален начин да ги зачувувате и организирате чевли и други предмети.производ description Name : Виткање чевли rack Material : цврсти wood Size : 50*70*23/11cm Color : дрво боја, бела, орев color Weight : 3.5 g Installation : демонтажа, folding Green дизајн concept Fresh и природни формалдехид-бесплатно, пријатен и освежителен како враќањето на оригиналниот ecology Superior текстура, без пукнатини, направен од високо-квалитет солидна wood Multi слој за заштита не произведува црви, и усвојува мулти-процес научни технологија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата