.

.

PRINTRONIX Printronix Mo9050-01 1 - Год On Site Одржување Договор.

PRINTRONIX Printronix Mo9050-01 1 - Год On Site Одржување Договор.

DEN 18473.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 - год on site одржување договор. 1 - год on site одржување договор.Тип на производ : Service Услуга Времетраење : 1 Година Тип на Услуга : Одржување на Услуги Локација : on-сајт На Тип на Производ : Услуга Производителот Дел Број : MO9050-01 Опис на услугите : 9x5 Услуга Времетраење : 1 Година Сервис Име : Услуги/Support - за подолг Услуга Локација : on-сајт На Производителот : Printronix, Inc Бренд Име : Printronix Бренд Име : Printronix Услуга Достапност Дена : 5 Услуга Достапност Часови : 9 Услуга Главниот Тип : Одржување на Услуги Под Тип : Физички Услуга Карактеристики : Делови и Работна сила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата