.

.

1/4 се Лизга-Заклучување, Отворено Misting Млазницата Tees, Вода Месинг Misting Господин Млазницата, Misting Млазници за Полнење, Со Навој 10/24 unc завршетоци со Tees 10pcs и 0.4 mm Orifice Млаз

1/4 се Лизга-Заклучување, Отворено Misting Млазницата Tees, Вода Месинг Misting Господин Млазницата, Misting

DEN 277.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Misting Млазницата Tees 10pcs и Млазницата 12pcs во кеса; Месинг;.Тема Големина е UNC10-24 ; Orifice Дијаметар : 0.4 mm; нерѓосувачки челик orifce.Погоден за 1/4" Цевка ; Брз Туркање Млазницата седиште;Конец големина е UNC10-24;.Низок Притисок Млазницата седиште; За надворешна употреба со ладна вода само;Храна одделение материјал.Можат да работат под нормален притисок(2-3kg);Max.Работен Притисок : 30 БАР (450 PSI) ;.Големина : Магла Млазницата+Tee.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата