.

.

КЕМБРИЏ Silversmiths Rame 12-Парче Прибор за јадење Сет со Блок, од не ' Рѓосувачки Челик

КЕМБРИЏ Silversmiths Rame 12-Парче Прибор за јадење Сет со Блок, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2084.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува : 6 бифтек ножеви; 1 едни : 8" готвач нож; 8" леб нож; 7" Santoku нож; 5" Алатка нож; 3.5" Paring нож; 1 пепел дрво складирање блок.Професионално наострен нож коси земјата до 13 степени;.Високо-јаглероден челик сечилото со Нерѓосувачки Челик се справи со;.Ергономски се справи со се обезбеди Удобност кога во употреба;.Стручно машина избалансиран.Титаниум слој обезбедува подолго траење на работ и поголема трајност.Рака мие, се препорачува.Кембриџ Silversmiths елегантност вашата кујна со прибор за јадење, кој е дизајниран и заврши според почитан техники.Секој модел е единствен.Рамката 12-парче прибор за јадење сет карактеристики на мат бакар заврши.Секој титаниум-обложена Нерѓосувачки Челик нож седи во рамките на тврдо блок за домот екранот и складирање.Титаниум слој обезбедува подолго траење на работ и поголема трајност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата