.

.

IRONTEK 2 Дебелина 8x170mm Тркала Изолација 8 Повлечи 8x170 да 8x170 / 14x2 Studs / 125mm Центар Понесе Тркала Изолација Адаптери одговара 1999-2004 за Ford F-250 1999-2004 за Ford F-350

IRONTEK 2 Дебелина 8x170mm Тркала Изолација 8 Повлечи 8x170 да 8x170 / 14x2 Studs / 125mm Центар Понесе Тркала

DEN 3503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ТРКАЛА SPACER ПАРАМЕТАР】Дебелина : 2" или 50.8 mm; Тркало Топ Модел : 8*6.63 или 8*170mm; Конец Стиснете : 14*2; Внатрешен Дијаметар : 125mm.Количина : 4 парчиња. 【ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА FITMENT】 ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА 8 X170 Одговара за Ford 2000-2002 Екскурзија, 1999-2004 F-250, 1999-2004 F-250 Супер Должност, 1999-2004 F-350, 1999-2004 F-350 Супер Должност.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. 【ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА ФУНКЦИЈА】Тркала Изолација Адаптери им даде на вашето возило поагресивен изглед, се подобри начинот на постапување, перформанси и стабилност.Тие, исто така, се зголеми гуми царинење, поправи кочница caliper царинење прашања, дозволува инсталација на лифтови или намалување на колекции и пошироко, поголеми, или во висока влечење гуми. 【ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА ПРЕДНОСТ】Точно машина-произведени од 6061 алуминиум легура фалсификувани диск.Телото е со високи перформанси, со 10.9 одделение ексклузивни studs и T8 топлина третираат фалсификувани повлечи ореви.На елоксирани површината обезбедува дополнителна отпорност на корозија. 【100% Гаранција】1 година гаранција.Контакт нашите љубезни, корисни, и познавања на услуги на клиентите претставници ако имате било какви прашања, ние ќе ви биде мило да се обрати за какви било прашања или проблеми веднаш.Боја : 2"|4 ПАРЧИЊА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата