.

.

платно за складирање торба,за венци кутии Високи Расклопуваат Празник Дрво Колеџ Носејќи Силна Справува со Рециклиран Материјал

платно за складирање торба,за венци кутии Високи Расклопуваат Празник Дрво Колеџ Носејќи Силна Справува со

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Без разлика на тоа ако ги чувате вашите елка складирање перниче во вашиот гаражата, таванот, барака, или дома, вашето стебло ќе биде подготвен за следната сезона.Тешки-должност платно – Изградена со издржливи двоен слој оксфорд платно материјал кој спречува солзи и е 100% водоотпорни.Без разлика на тоа ако ги чувате вашите елка складирање перниче во вашиот гаражата, таванот, барака, или дома, вашето стебло ќе биде подготвен за следната сезона.Дали ги чувате вашиот елка торба во гаражата, таванот, барака или дома, вашата елка ќе биде подготвен за следниот одмор.Издржливи празник дрво складирање торба, Силна солза-доказ материјал Тешки полиестер изградба.Вграден-во тешки засилен рачки за лесно носење кога целосно вчитани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата