.

.

KYMY 2022 Кинески Биро Календар Месечно,2022 Тигар Година Календар,Кинеската Традиционална Десктоп Календар,2022 Нова Година Биро Календар,Кинески Лунарна Година на Тига?

KYMY 2022 Кинески Биро Календар Месечно,2022 Тигар Година Календар,Кинеската Традиционална Десктоп Календар,2022

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2022 КИНЕСКИ ДЕСКТОП КАЛЕНДАР : 2022 Кинески стил хоризонтална верзија биро календар со различни видови на обрасци и со автентични традиционални Кинески стил,како и 24 соларна услови.ЗАБЕЛЕШКА-ПРЕЗЕМАЊЕ на ДЕСКТОП КАЛЕНДАР : задната страна на секоја страница има многу забелешка-преземање на мрежите,можете да снимате важни работи на календарот за да ве потсети секој ден,тоа е исто така добар планер алатка за вас.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Кинески биро календарот е направен од висок квалитет на хартија материјал со дебели одбор,безбедни и здрави,дебели доволно,без лош мирис,не е лесно да избледи и штета,трајни производи за долго време се користи.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА Сакате вие и вашите familiy сите најдобри, среќна Нова Година!.Модел : T-1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата