.

.

Thetford 34117 Отпад Топката за Полнење за Стил II / Стил Лајт / Стил Плус, Бела

Thetford 34117 Отпад Топката за Полнење за Стил II / Стил Лајт / Стил Плус, Бела

DEN 1126.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Отпад топката комплет.Одговара на Стилот II, Стил Лајт, и Стил Плус тоалети.Комплет содржи отпад топката, отпад топката печат, u-купот печат, плакарот страната печат и настава на состојба.Отпад Топката Комплет, Бела Стил Лајт/Lite Plus.Thetford е име можете да им верувате и компанија може да смета, светски лидер на пазарот во безгрижно кампување повеќе од 40 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата