.

.

140Pcs Круг Заврши Пердув Клуч Сет, Паралелно се Вози Вратило Копчињата Поставени Копчиња Акции Асортиман 8мм 10мм 12mm 16mm 20mm 25мм 30мм Комплет

140Pcs Круг Заврши Пердув Клуч Сет, Паралелно се Вози Вратило Копчињата Поставени Копчиња Акции Асортиман 8мм

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Големо множество】- Пакет содржи мешавина големина од 8мм, 10мм, 12mm, 16mm, 20mm, 25мм, 30мм,140pcs може да ги задоволи вашите повеќе избори. 【Високо Квалитетен Материјал】- Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, рѓа-доказ и носат-отпорни. 【Опремени Со Пластична Кутија】- пластична кутија го прави лесно да се препознае и складирање круг заврши пердув Копчиња.Што може да се класифицираат овие паралелни клучеви во организиран начин, полесно да се носат и извади. 【Таписерии Изработка】- Точни процес, мазна површина, без blur и висок проширување на способноста. 【Главно Апликација】- На пердув клуч сет се користи главно за да се зацврсти на опрема расклопуваат често.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Weight : 400g Contents : 3*3*8мм 10 PCS3*3*10мм 10 PCS3*3*12mm 10 PCS3*3*16mm 10 PCS4*4*10мм 10 PCS4*4*12mm 10 PCS4*4*16mm 10 PCS4*4*20mm 10 PCS5*5*12mm 10 PCS5*5*16mm 10 PCS5*5*20mm 10 PCS5*5*25мм 10 PCS6*6*16mm 5 PCS6*6*20mm 5 PCS6*6*25мм 5 PCS6*6*30мм 5 PCSPackage Листата : 1 x Кутија на Круг Заврши Пердув Копче(вклучени 140pcs).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата