.

.

НАСМЕАНИ PINKER Девојки Униформа Фустани Долг Ракав Училиште Поло Шарени Поврзана Џемпер Облека

НАСМЕАНИ PINKER Девојки Униформа Фустани Долг Ракав Училиште Поло Шарени Поврзана Џемпер Облека

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се повлече На затворање.Униформа : Голема униформа долг ракав фустани за девојки во Есен и Зима.Ова е класична убавина на зиморничав дена!.Дизајн : Симпатична pullover фустан со 2 декоративни дијамант копчиња, бела шарени јака & полите, лулашки убаво.Ткаенина е Мека и удобна, дебела и еластичен, лесно се грижи, мие добро.Повод : Совршен како Униформа Фустан,Џемпер Божиќ, Подароци, Одмор, Семејни Фотографии, Роденден, Забава, Црквата и Секојдневно Носат.Големина : Девојки поврзана фустан за 3-9 години девојки, коленото должина, ве молиме проверка на детални мерења на локации пред да купите.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%памук.Должина : Должина Над Колената.Дизајн : Долг Ракав / Поло Јака / Шарени Полите.Сезона : Есен / Зима / Пролет.Повод : Училишни Униформи / Неврзан/ Everydaywear.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%памук.Должина : Должина Над Колената.Дизајн : Долг Ракав / Јака / Шарени Полите.Сезона : Есен / Зима / Пролет.Повод : Училиште Униформа / Костим / Божиќ.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%памук.Должина : Должина Над Колената.Дизајн : Долг Ракав / Јака / Шарени Полите.Сезона : Есен / Зима / Пролет.Повод : Училиште Униформа / Костим / Божиќ.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%памук.Должина : Должина Над Колената.Дизајн : Долг Ракав / Јака / Шарени Полите.Сезона : Есен / Зима / Пролет.Повод : Училиште Униформа / Костим / Божиќ.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%cotton Length : Над Колената Length Design : Долг Ракав / Поло Јака / Шарени Hem Season : Есен / Зима / Spring Occasion : Училишни Униформи / Неврзан/ Everydaywear.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%cotton Length : Над Колената Length Design : Долг Ракав / Јака / Шарени Hem Season : Есен / Зима / Spring Occasion : Училиште Униформа / Костим / Божиќ.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%cotton Length : Над Колената Length Design : Долг Ракав / Јака / Шарени Hem Season : Есен / Зима / Spring Occasion : Училиште Униформа / Костим / Божиќ.Материјал : 51.5%viscose+22%полиестер+26.5%cotton Length : Над Колената Length Design : Долг Ракав / Јака / Шарени Hem Season : Есен / Зима / Spring Occasion : Училиште Униформа / Костим / Божиќ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата