.

.

Богатство Гуруа Државата Њу Џерси Artwood Џамбо Фрижидер Магнет

Богатство Гуруа Државата Њу Џерси Artwood Џамбо Фрижидер Магнет

DEN 191.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се сеќавам на еден патување низ Градината Државата со овој џамбо artwood Њу Џерси фрижидер магнети.Славиме и се сеќавам на вашиот патувања со овој сувенир.Мерење 5" високо, 2" широк, и 1/4" дебела, оваа голема држава магнет е одличен начин да се потсетиме секој пат кога ќе одат на вашиот фрижидер.Обликувани како Њу Џерси и се карактеризира со сите поголеми градови со шарени илустрации.Нашата држава магнети брод сосема нов со нашите 100% задоволството на клиентите гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата