.

.

Giantex Конзола Табела 3-Ниво W/Фиока и Чување Полиците, X-Дизајн Entryway Табела за Ходникот, дневната Соба и Спалната соба Троседот од Страна на Маса (White)

Giantex Конзола Табела 3-Ниво W/Фиока и Чување Полиците, X-Дизајн Entryway Табела за Ходникот, дневната Соба

DEN 1334.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Доволно Простор за Складирање】 Мерење 39" x 12" (L x W) во големина, оваа пространа tabletop може да се приспособат на различни предмети, како што се фото рамка, сувенири и други украси.И голем фиока продавници вашиот клуч, очила за сонце и документи со леснотија.Покрај тоа, на 2 чување полиците ви овозможи да се стави некои чување на кутии или чевли. 【Здрав Изградба】 Направени од цврст МЕДИЈАПАН со мирис сликарство заврши, овој 3-ниво конзола табела стои тестот на времето, и доаѓа со силна вчитување капацитет до 209 lbs.И X-форма структура на двете страни обезбедува екстра силна стабилност за да се спречи wobble. 【Мулти-цел се Користи】Кој со соодветна висина и совршен димензија, овој дрвена маса не служи само како конзола маса и софа, маса во дневната соба и статистика, но исто така се користи како entryway табелата во ходникот и entryway, нудејќи им голема погодност за вас. 【Едноставен и Практичен Дизајн】Дизајниран со едноставен, но модерен изглед, овој дрвена маса конзола ќе стане волшебна прилог на целиот дом décor.И оваа гарнитура табела е опремен со соборувањето спречување на уред кој ги штити децата од случајна повреда. 【Лесно да се Соберат】Со детални инструкции и вклучени додатоци, оваа премија конзола табела е удобен да го инсталирате, во голема мера се штеди вашето време.И се изедначи површината е лесно да се чистат со влажни партал.Боја : Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата