.

.

DYSILK 10 Пара 6D Mink Трепките Faux Меки Кревката Долго Драматични Лажни Трепки Дебели Волумен Лажни Трепки Природно Мека Продолжување на Трепките Шминка рачно изработени

DYSILK 10 Пара 6D Mink Трепките Faux Меки Кревката Долго Драматични Лажни Трепки Дебели Волумен Лажни Трепки

DEN 1461.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Секој од нашите 6 D лажни трепките е 100% чист рачно изработени, направен од високо-квалитет на влакно, по анти-алергија тест нема да предизвика оштетување на кожата.Трепките се меки и во близина на eyelids, кои не се зголеми товарот на очите. 【УДОБНО & МЕКА】Користење на симулација eyelash технологија, трепките може да биде природен и мека како човечки трепките. 6 D дизајн, направи да стојат надвор цело време. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】 трепките се полни и меки, удобни за носење и лесен за употреба.Корените на трепките се меки, лесно да се наведнувам, флексибилни, можете да навивам лажни трепки и да се прилагоди на групата да ги задоволат кривина на вашите очи. 【СУПЕР ПОДАРОК】Единствен цвет во облик на шасија дизајн, исклучителна пакување, е добар избор за пријатели роденден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, итн.Одличен подарок за девојки и жени. 【БЕЗ ЛЕПАК】нема лепак во пакет, но тоа е погоден за сите обични eyelash лепило и може да се користи безбедно.Мала количина на лепак на трепките се користи за одредување.Ако има премногу лепак, можете да нежно избришете ја со влажна крпа пред употреба, и потоа почекајте 5-10 секунди да се исуши го до половина, а потоа го користите нормално.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата