.

.

ROSARAN Персоналните Социјален Работник Вакуум Изолирани Кафе, Премија од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодено Шарени Социјална Дрво Гимнастик 20 Или 30 Мл Со Името Обичај,

ROSARAN Персоналните Социјален Работник Вакуум Изолирани Кафе, Премија од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодено

DEN 467.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

АЈДЕ ДИЗАЈН СПЕКТАКУЛАРЕН И УНИКАТНИ ГИМНАСТИК ЗА ВАС СО САМО ЕДЕН КЛИК - Со избирање на "Прилагодите Сега," ќе добиете свој личен гимнастик тоа е професионално дизајнирана и отпечатена, и никогаш нема да ве разочараме.ЕКСКЛУЗИВЕН ПРОИЗВОД СО ПРАКТИЧНОСТА И УДОБНОСТА - вакуум печат на овие Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Tumblers чува на ладно и топло, за неколку часа.Тие се, исто така, машина за миење садови-безбедно и ќе се вклопи во поголемиот дел купот на носителите во различни возила.ДВЕ СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА за ДА ОДГОВАРА на ВАШИТЕ БАРАЊА - Не само убави, овие tumblers задржете што шише за вода обично може без одлевање надвор или протекување на топлина.Изберете од 20 или 30 мл, за разлика од многу од помалите патување tumblers таму.Refills ќе се ретки со голем капацитет на оваа гимнастик.Облик да се одржи секој пијалок, без разлика дали е студено, топло или за возбудлив часа.ИДЕАЛНА И ОДЛИЧЕН KINKI ОПЦИЈА - A thoughtful присутни за семејство и пријатели да се направи празници, родендени, свадби и на други значајни прилики повеќе незаборавни и пријатно.ПОСТОЈАНА ПЕЧАТИ НА ДВЕТЕ СТРАНИ - Ние сме прави tumblers со двете страни за печатење па можете да имате убава пополнување дали сте го држи во десната или левата рака.Со искусен работа, ќе може да се добие постојан печати.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа може да се справи со двете ладни и топли пијалоци, без губење на нејзината боја или печатен текст, и дизајн ќе трае стотици перења.Даде Својот Брилијантен Персоналните Гимнастик Шанса Да Ги Задоволи Вас!Овој вакуум-запечатени, двојно-layer гимнастик е направен од најдобрите нерѓосувачки челик и може да се чува вашите пијалаци во право температура без истекување на топлина или фрлаат надвор.Исто така можете да го персонализирате вашиот гимнастик со име на тоа!Тоа ќе биде одличен подарок за вашата сестра или дури и најдобар пријател за секоја прилика, одмор или роденден, и тоа никогаш нема да ве изневерам!Со оваа неверојатна гимнастик, изборот на соодветен подарок за вашата сакана луѓе повеќе не е тешка одлука да се направи!Само кликнете на "Прилагодите Сега" копчето и да ја користат својата креативност да создаде свој идеал Персоналните Гимнастик!Достапни во големина од 20 мл или 30 мл.Направени од ' рѓа-отпорни и нерѓосувачки челик, па тоа е многу лесно да се чисти.Двапати Ѕид Вакуум Печат.Се вклопува во повеќето автомобил купот на сопствениците.Совршена за возење или патуваат, престојуваат дома или на работа во канцеларија.Добар избор за многу активности, вклучувајќи спорт, теретана, фитнес, и така натаму.Еден Пакет Содржи : 30oz или 20oz Персоналните Гимнастик (во зависност од вашата опција) x 1 Устата-Отворање на Капакот x 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата