.

.

BALEAF Жените Руно Наредени Leggings ладното време Работи Хулахопки Зимската Термална Пешачење возење Велосипед возење Велосипед Панталони

BALEAF Жените Руно Наредени Leggings ладното време Работи Хулахопки Зимската Термална Пешачење возење Велосипед

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Руно Наредени Работи Хулахопки : 90%полиестер 10%spandex.ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА : Дише,мека бранеа ткаенина ви помага да остане топол и лифтови влага далеку од кожата за посува удобност.Мека руно внатре обезбедува долготрајни топлина и удобност, за да падне или ладно време активности на отворено.Погоден за 20 - 40°F времето со снег.Во задниот џеб со патент безбедно ги зачувува вашите мали предмети, како копчиња, рефлексивни елементи за видливост при слаба светлина.Нога патентите за лесно и исклучување на, обезбеди голема погодност, на дното на панталона нога се и над глуждот.BALEAF женски хулахопки совршена за трчање, спортски, jogger, фитнес, велосипедизам, се вртат класа, возење велосипед и сите видови на активности на отворено.Ако ви се допаѓа да оди надвор велосипедизам на кул, windy есенски и зимски денови, ќе ви се допаднат Baleaf Термички отворено панталони.Овие дише панталони има светлина термичка обвивка што ги прави совршени за тешки зимски велосипедизам активности.На 4-Начин еластичен материјал има microfleece обратна страна.Овие хулахопки не само да ви даде заштита од ветер и слаб дожд, но, исто така, обезбедува со основно ниво на топлина.Ако ви се допаѓа да оди надвор велосипедизам на кул, windy есенски и зимски денови, ќе ви се допаднат Baleaf Термички отворено панталони.Овие дише панталони има светлина термичка обвивка што ги прави совршени за тешки зимски велосипедизам activities The 4-Начин еластичен материјал има microfleece обратна страна.Овие хулахопки не само да ви даде заштита од ветер и слаб дожд, но, исто така, обезбедува со основно ниво на топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата