.

.

ГМ Вистински Делови 22807122 Греење и Климатизација Компресор Моторни Отпорник

ГМ Вистински Делови 22807122 Греење и Климатизација Компресор Моторни Отпорник

DEN 840.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ја враќа компресор контрола на брзината, предизвикана од не успеа отпорник.ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Се однесуваат на PDF прикачен подолу во Техничката Спецификација за Компатибилност Водич.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.Популарната Опрема : 2011 Кадилак Escalade,Escalade ESV,Escalade EXT V8, 2006 Кадилак Escalade ESV V8, 2002-2006 Кадилак Escalade EXT V8, 2002 Кадилак Escalade.Популарната Опрема : 2011 Chevrolet Silverado 1500 V6 V8, 2011 Chevrolet Лавина, 2011 Chevrolet Лавина,Приградски 1500,Тахо, 2011 Chevrolet Silverado 3500 HD,Тахо, 2011 Chevrolet Silverado 3500 HD, 2000-2011 Chevrolet Приградски 1500,Тахо.Популарната Опрема : 2011 GMC Сиера 3500 HD 6.0 L 6.6 L, 2011 GMC Сиера 1500,Yukon,Yukon XL 1500, 2000-2011 GMC Yukon,Yukon XL 1500, 2001-2011 GMC Сиера 1500,Сиера 2500 HD, 2001-2011 GMC Сиера 2500 HD, 1999-2011 GMC Сиера 1500 4.3 4.8 L L 5.3 Л. ACDelco ГМ Оригинална Опрема HVAC Компресор Моторни Отпорници обезбеди зачекори напон капки да обезбеди повеќе компресор фан на брзини и се ГМ-се препорачува замена за вашето возило е оригинална компоненти.Оваа оригинална опрема компресор моторни отпорник е произведен за да се вклопи во вашиот ГМ возило, обезбедување на истите перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.ГМ редовно за надградби производство и услуги дел дизајни за да ги интегрираат новите материјали и технологии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата