.

.

Flygo Жените е Зима и Топло Руно Joggers Панталони Sherpa Наредени Спортски Активни Sweatpants

Flygo Жените е Зима и Топло Руно Joggers Панталони Sherpa Наредени Спортски Активни Sweatpants

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаенини : 90% Памук, Мека Sherpa Наредени-100% Полиестер.Drawstring затворање.Машина За Миење.Целосно пријатна и мека sherpa обвивка, тоа е удобно и ќе ви се задржи топло.Повик класичен зима sweatpants за жени, повеќе бонбони бои за да го изберете, тоа е исто така добар подарок за вашиот девојки.Еластичен појас со drawstring, ребрести дното, 2 коса страна џебови.Зима и топло, fuzzy руно sweatpants sherpa наредени тренингот активно работи спорт спортски спиење пижами џогирање панталони.Задебелена sherpa обвивка, ве Молиме цел ГОЛЕМИНИ ДО доколку ви се допаѓа лабави.Мека и пријатна sherpa обвивка, задебелена и топлина одржување.Еластичен појас со drawstring овозможува обичај прилагодување, ви нуди со comfore одговара. 2 коса страна џебови, пространа за секојдневниот живот или топла вашите раце.Заострените стил harem џогирање панталони, windproof ребрести нога отвори.Овие женска зимска топло спиење, дневна пижами панталони направени со висок квалитет памук мешавина ткаенина, тоа е удобно и без пролевање.Повеќе бои за да го изберете, одлична за жените, дури и тинејџерски девојки.Мека и пријатна sherpa обвивка, задебелена и топлина одржување.Еластичен појас со drawstring овозможува обичај прилагодување, ви нуди со comfore одговара.2 коса страна џебови, пространа за секојдневниот живот или топла вашите раце.Заострените стил harem џогирање панталони, windproof ребрести нога отвори.Овие женска зимска топло спиење, дневна пижами панталони направени со висок квалитет памук мешавина ткаенина, тоа е удобно и без пролевање.Повеќе бои за да го изберете, одлична за жените, дури и тинејџерски девојки.Топло Забелешка : Доколку не сакате тесни фитинг, треба Цел Еден Големина До поради Задебелена Sherpa Наредени.НИ XS - Waist25.20"-29.13"/64cm-74cm - Hips38.58"/98cm - Length38.19"/97cm.НИ S - Waist25.98"-29.92"/66cm-76cm - Hips40.16"/102cm - Length38.58"/98cm.НИ М - Waist27.56"-31.50"/70cm-80см - Hips41.73"/106cm - Length39.37"/100cm.НИ L - Waist29.13"-33.07"/74cm-84cm - Hips44.09"/112cm - Length40.16"/102cm.НИ XL - Waist30.71"-37.01"/78-94cm - Hips46.46"/118cm - Length40.16"/102cm.НИ XXL - Waist32.28"-39.37"/82-100cm - Hips48.82"/124cm - Length40.55"/103cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата