.

.

Контакт Совет Конусна Гас Млазницата Совет на Носителот Одговара 24KD MB24 МИГ МАГ Цо2 за Заварување Факел 59pcs

Контакт Совет Конусна Гас Млазницата Совет на Носителот Одговара 24KD MB24 МИГ МАГ Цо2 за Заварување Факел

DEN 624.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

24 KD MB24 МИГ МАГ Заварување Факел потрошен материјал за Полнење. 4pcs Гас млазницата и 5pcs Гас diffuser. 20pcs M6 Контакт совет 1.0. 10pcs M6 Контакт совет на носителот. 20pcs M6 Контакт совет 0.8. 24 KD MB24 МИГ/МАГ Заварување Факел Потрошен Комплет 59pcs Пакување листа како што е подолу : 4 парчиња Гас млазницата 5 компјутери Гас diffuser 10 компјутери M6 Контакт совет на носителот 20 компјутери M6 Контакт совет 0.8 20 компјутери M6 Контакт совет 1.0.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата