.

.

ТАНГ ПЕСНА Домот Нерѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Служат Поставите Смола Пластична Рачка со Срцето Монистра и Bowknot Riband Чипка Дизајн

ТАНГ ПЕСНА Домот Нерѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Служат Поставите Смола Пластична Рачка со Срцето Монистра

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : Торта нож : 12.59" долго.Порција : 10.4" долго.Elegantwedding торта нож и служат во собата.Свадба торта машина сет,пица машина.Може да се користат за свадба булчински туш подарок.Elegent торта knift поставите дизајн со срцето монистра и bowknot riband чипка дизајн.Овој сет е одличен за свадбена торта,свадба даровите за невестата и младоженецот и неколку, birthday (роденден), прием, годишнина подароци, булчински туш, ангажирање лица, итн.Пакет вклучуваат : * секој пакет е 1 торта нож и 1 торта сервер.Торта нож и служат сет со домот подароци кутија за пакување.Тоа е голем gifets за вашите пријатели.Спакувани во здрав kraft хартија, кутии, да се осигура дека торта нож нема да бидат оштетени за време на изразат испорака.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик и акрилик материјал се справи.Издржливи, перат, не е лесно да ' рѓа.Може да се користат долго време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата