.

.

Убаво 'N Clean Влажна Flushable Брише, Исполнет Алое & Витамин Е, 60 Брише (Пакување од 5)

Убаво 'N Clean Влажна Flushable Брише, Исполнет Алое & Витамин Е, 60 Брише (Пакување од 5)

DEN 251.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАДГРАДБА на ВАШИОТ БАЊА : Убаво 'n Clean Влажна Flushable Брише се дизајнирана за да обезбеди новак, почиста чувство наместо на користење на тоалет хартија сам.Чисти, освежете, и deodorize себе за сите-ден се чисти чувство!.БЕЗБЕДНА ЗА КАНАЛИЗАЦИЈА & СЕПТИЧКИ СИСТЕМИ : влажни брише се направени со напредна flushable технологија од 100% растително-базирани материјали, што значи тие се безбедни за добро mainted канализација и септички системи, па можете да се чувствуваат сигурни испирање еден избрише на време.НЕЖНА ЗА КОЖАТА : Секој flushable избрише е исполнет со Алое и Витамин Е за навлажнувачки зголеми каде што ви треба најмногу.Го брише се противалергиски, алкохол-бесплатно, и слободни од хемиски врзива прави брише возрасни и деца-пријателски.СВЕЖО БРИШЕ СЕКОЈ ПАТ : На пакувањето е дизајнирана со лесен отворите и затворите, флип-топ Влага Заклучување на капак за да се спречи брише од сушење пред да ја користите.Во оваа понуда, постојат 5 пакети.Секој пакет содржи 60 брише за вкупно 300 flushable влажна брише.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД, ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние производство нашите брише токму тука, во САД.Ние стоиме зад нашите квалитет и гаранција ќе бидат задоволни или вашите пари назад.Големина : 60 Count (Пакување од 5).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата