.

.

X-DREE 220VAC NC 2 Позиција 2 Начин RC1/4 Нишка Неутрален Медиум Електромагнетниот Воздух Селектор Вентил 2P025-08(220VAC NC 2 Posizione 2 vie RC1 / 4' 'Filettatura neutra медиуми Valvola selettrice аријата 2P025-08

X-DREE 220VAC NC 2 Позиција 2 Начин RC1/4 Нишка Неутрален Медиум Електромагнетниот Воздух Селектор Вентил 2P025-08(220VAC

DEN 1989.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Електромагнетниот Воздушен Вентил;Модел : 2 P025-08;Материјал : Пластични,Метални.Боја : Сребрена на Ѕвонење,Црна;Тип : NC;Оценка Напон : AC220 V.Број на позицијата : 2 Позиција 2 Начин;Притисок : 5-8kgf/cm;Конец Големина : RC1/8".Кабел Должина : 40cm/15.74";Големината на Телото : 6.4 x 4.1 x 2.1 cm/2.51"x1.61"x0.82"(L*W*H)(Lunghezza cavo : 40 cm / 15.74' '; Dimensioni : 6.4 x 4.1 x 2.1 cm / 2.51' 'x1.61' 'x0.82' '(L * W * H).Работниот Медиум : Воздух,Вода,Масло;Тежина : 112g(Mezzo di lavoro : ; Peso : 112g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата