.

.

Делта Тапа Теодора се Повлече Надолу Кујна Тапа со Повлече Надолу Sprayer, Комерцијални Кујнски Мијалник Тапа, Чешми за Кујнски Мијалник, Магнетни Приклучните Спреј Г?

Делта Тапа Теодора се Повлече Надолу Кујна Тапа со Повлече Надолу Sprayer, Комерцијални Кујнски Мијалник Тапа,

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТРАЕ 2 X ПОДОЛГ : Патентиран ДИЈАМАНТ Печат Технологијата го намалува течење поени и трае двапати онолку долго колку што индустриски стандард—обезбедување на течење-бесплатна операција за животот на кујнскиот мијалник славина (Индустриски стандард е врз основа на ASME A112.18.1 на 500,000 циклуси).МАГНЕТНИ ПРИКЛУЧНИТЕ : Magna Tite Приклучните користи моќен магнет да се држат вашата кујна sprayer во место, така да стои закачен и не droop со текот на времето како и другите кујна чешми.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : цел да се вклопи во една дупка или 3-дупка, 8-инчни.конфигурации.Сè што ви треба е заедно во една кутија, вклучувајќи изборен палубата плоча за 3-дупка за инсталација и Inno Flex PEX снабдување линии кои се интегрирани во славина за еден помалку течење точка.МОЌЕН СПРЕЈ : Shield Spray Технологија минува низ тврдоглав мензи со моќен поток на вода во внатрешноста на заштитни сфера, која содржи ломотене, па можете да трошат помалку време впива и чистењето со просек од 90% помалку ломотене од стандарден спреј.Сè што ви треба е заедно во еден удобен кутија, вклучувајќи интегрирани Inno Flex PEX снабдување линии.Се вклопува во 1 или 3-дупка инсталации со вклучен изборен 10-3/4 во.дек плоча.АДА согласност.На високо-лак, gooseneck дизајн swivels 360 степени со 20-во.стигнале црево за дополнителна погодност во секојдневниот кујна задачи.Топла/ладна индикатор ознаки.Боја : Spotshield Нерѓосувачки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата