.

.

Прилагодливи вшмукување чаша туш носителот Бања туш рака туш млазницата со пластична база отстранлив обновливи млазницата носителот

Прилагодливи вшмукување чаша туш носителот Бања туш рака туш млазницата со пластична база отстранлив обновливи

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не-дамка вшмукување чаша туш се залагаме за семејството хотел туш кабина.Без оштетување на ѕидот керамичка плочка може да се симнат по желба постојано употреба силна траен вшмукување.Нови АБС материјал и ПВЦ се безопасни за човечкото тело.На вшмукување чаша дијаметар е 2.7 инчи.Таа е направена од еколошки не-токсични ПВЦ материјал со силна вакуум адсорпција капацитет Може да се користи на ниво мазна плочки без perforating вашите ѕидови да се одржи плочка интегритет Лесен за инсталација : само притиснете на база на цврсто до ѕидот површината притиска надолу на прекинувач (погоден за мазна и рамна ѕидови како огледало керамички плочки) појавување На двострано лепило лента може да биде прикачен на фиксна позиција пред заградата е инсталиран и залепени, која може да се користи на повеќе сценарија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата