.

.

Јужна Дакота, САД Државата Мапата Винил Налепница Автомобил Браник Decal

Јужна Дакота, САД Државата Мапата Винил Налепница Автомобил Браник Decal

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи Висок Квалитет на Винил Налепница Decals - налепници се контура се намали околу сликата преглед НАПРАВЕН ВО САД.Работи Одлично за Автомобили, Камиони, Гардероби, Гаража и Човекот-Пештера, Алатка Кутии, Лаптопи, Телефони, Windows, Шлемови и Тешко Капи, Огледала, Scrapbooking и Занаети, Чаши, Чаши, Шишиња, итн.Материјалот е времето-отпорни и може да се користи за внатрешна и надворешна.Едно Време се Држиме Decal (лепило поддршка) - Налепница не може да се ре-поставен или се користи откако се применува.Налепница Decals може да биде лесно да се отстрани без да остават било остатоците зад себе.Големина : 3" подолго страна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата