.

.

Кеј Dee Дизајни Розова Фламинго Кујнски Крпи Dishtowels Сет од 2, Тери Крпа & Вреќа Брашно Фламинго Крпи за Фламинго Рај Кујна Оркестарот Крпи, Кујнски Рака Крпи, Печење Гот

Кеј Dee Дизајни Розова Фламинго Кујнски Крпи Dishtowels Сет од 2, Тери Крпа & Вреќа Брашно Фламинго Крпи за

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кеј Dee Дизајни Розова Фламинго Кујнски Крпи Dishtowels Сет од 2, Тери Крпа & Вреќа Брашно Фламинго Крпи за Фламинго Рај Кујна Оркестарот Крпи, Кујнски Рака Крпи, Печење Готвење & Чистење.Фламинго Везени Вреќа Брашно Крпа, ќе бидете изненадени од детали и износот на везови на овој вреќа брашно крпа.Lint-free & krinkle текстура за да креирате дополнителни површина за максимално absorbency.Кујна вреден работник, користат за чистење, полирање, сушење & печење. 26 во x 26 во, 100% prewashed/preshrunk памук за мекост, на траен квалитет и изглед.Пораби во јамка за прикажување.Фламинго Фрли Двојна Цел Тери Крпа, оваа забава & светла крпа носи различни вкус на тропски предели на кујната со носивост на flamingos кои се прилично во розова боја.Двојна цел хавлиени има рамна ткаат пред идеален за сушење на стакло, и абсорбента тери крпа задната страна за секојдневна кујна задачи. 16 во x 26 во, 100% памук, со јамка за бесење.Кеј Dee Дизајни Розова Фламинго Кујнски Крпи Dishtowels Сет од 2, Тери Крпа & Вреќа Брашно Фламинго Крпи за Фламинго Рај Кујна Оркестарот Крпи, Кујнски Рака Крпи, Печење Готвење & Чистење.Фламинго Везени Вреќа Брашно Крпа, ќе бидете изненадени од детали и износот на везови на овој вреќа брашно крпа.Lint-free & krinkle текстура за да креирате дополнителни површина за максимално absorbency.Кујна вреден работник, користат за чистење, полирање, сушење & печење. 26 во x 26 во, 100% prewashed/preshrunk памук за мекост, на траен квалитет и изглед.Пораби во јамка за прикажување.Фламинго Фрли Двојна Цел Тери Крпа, оваа забава & светла крпа носи различни вкус на тропски предели на кујната со носивост на flamingos кои се прилично во розова боја.Двојна цел хавлиени има рамна ткаат пред идеален за сушење на стакло, и абсорбента тери крпа задната страна за секојдневна кујна задачи. 16 во x 26 во, 100% памук, со јамка за бесење.Во текот на последните шест децении, преку напорна работа, иновативност и стратегија, Кеј Dee Дизајни Inc.има бликнаа од своите скромни корени и да стане еден од најпознатите признати добавувачи на кујната текстил во индустријата.Пинк Фламинго Кујнски Крпи, Фламинго Јадење Крпи, Фламинго Кујна Оркестарот, Фламинго Кујнски Крпи, Плажа Јадење Крпи, Тропски Јадење Крпи, Крајбрежните Јадење Крпи, Плажа, Кујнски Крпи, Тропски Кујнски Крпи, Крајбрежните Кујнски Крпи, Tropcial Кујна Оркестарот, Тропски Рака Крпи, Фламинго Оркестарот, Фламинго Кујна Украси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата