.

.

Батеријата Напон Метар, Батерија Следи Интуитивно Носат - мала Тежина за Општа Намена за Фабрика за Професионална Употреба за Електронска Компонента

Батеријата Напон Метар, Батерија Следи Интуитивно Носат - мала Тежина за Општа Намена за Фабрика за Професионална

DEN 266.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Усвојува високо квалитетни пластични материјали, преносни , мали димензии, мала тежина, издржливи.Погоден за сите видови на инструменти и метри, мобилни преносливи уреди, мобилни снабдувањето со електрична енергија, електрични возила, итн.За да го користите, едноставно да се поврзете.Обратна заштита дизајн, нема да изгори доколку се поврзете reversely.Батеријата симбол и voltmeter, две display modes може да биде вклучен во волја.Голем LCD екранот со зелени осветлување, може да се повеќе интуитивно набљудуваат како многу моќ е лево.Функција : 1. За да го користите, едноставно да се поврзете.Обратна заштита дизајн, нема да изгори доколку се поврзете reversely.2. Батеријата симбол и voltmeter, две display modes може да биде вклучен во волја.3. Голем LCD екранот со зелени осветлување, може да се повеќе интуитивно набљудуваат како многу моќ е лево.4. Погоден за сите видови на инструменти и метри, мобилни преносливи уреди, мобилни снабдувањето со електрична енергија, електрични возила, итн.5. Усвојува високо квалитетни пластични материјали, преносни , мали димензии, мала тежина, издржливи.Спецификации : Предмет Тип : Капацитетот на Батеријата Indicator Material : Plastic Color : Како што е прикажано во picture Model : H6133 Purpose : Приказ power Working Напон : DC10-100 VInput Напон : 6-100 VWorking Актуелни :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата