.

.

СТАКЛО ПОЛСКИ 11008 GP-PRO Чувствува Полирање Постави Рампа за Полирање на Стакло, Пластика, Метал, Мермер | Ø 5 инчен | Пакет од 5 Влошки

СТАКЛО ПОЛСКИ 11008 GP-PRO Чувствува Полирање Постави Рампа за Полирање на Стакло, Пластика, Метал, Мермер

DEN 286.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ Пакет од 5 Влошки ✅ Ø 5 инчен ✅ Дебелина 4 мм. ✅ GP-PRO Професионална одделение подлога направена од игла чувствува со влакна-мешавина од полиестер и rayon влакна термички да се постават. ✅ Висока отпорност на подлога со црна velour на една страна дава одлична потпора против кука и јамка поддршка подлога. ✅ Многу разноврсна во можност да го издржат високи температури и триење нивоа. ✅ Идеален за сечење и полирање акција резултира во висок сјај крај на опсег на површини како што се Стакло, Пластика, Метал, Камен и Минерали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата