.

.

Жените 20G 2mm Кубни Циркони 60pcs Нерѓосувачки Челик Носот Studs Игли Прстени Бар Piercing150

Жените 20G 2mm Кубни Циркони 60pcs Нерѓосувачки Челик Носот Studs Игли Прстени Бар Piercing150

DEN 467.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Исклучителен дизајн и craftmanship.Можете да ги носите во било прилики и тоа го прави да се фаќање на око. 100% Нов и Висок Квалитет.Многу Погодна за Колокација различни Облека и Прилика.Дизајни се Вклучени како што е Прикажано на Слики.Тоа обично трае 7-15 дена ќе може да прими.Ако сте задоволни со нашиот производ , услуга , pls ни остави 5 ѕвезди .Ако ништо друго, pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори што во најраните додека сте задоволни.Различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата