.

.

uxcell Круг Приклучок Ореви, M10x20mm Висина Ракав Род бар Студ Нут од не ' Рѓосувачки Челик 304, Пакет на 5

uxcell Круг Приклучок Ореви, M10x20mm Висина Ракав Род бар Студ Нут од не ' Рѓосувачки Челик 304, Пакет на

DEN 2241.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Сосема нов и.Надворешен Дијаметар : 20mm / 0.79".Висина : 20mm / 0.79".Направени на 304 нерѓосувачки челик, добар ' рѓа и издржливи.ПРИМЕНА : Силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Женски навој,на 304 нерѓосувачки челик материјал.Овој род спојка е дизајниран со женски навој и круг род.Инсталиран со ракав сидро, оптоварување сидро и сите тема род, итн.Овој род спојка орев може да се користи за да се поврзете две навој шахти, а исто така може да се користи за да се прошири темата должина на навртки или завртки, итн., со висок одредување на цврстина и отпорност на корозија.Спецификација : Име На Производ : Круг Спојка Nut Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel Color : Сребро Tone Thread Големина : M10x1.5mm Outside Дијаметар : 20mm / 0.79"Height : 20mm / 0.79"Пакет Содржина : 5 компјутери x Круг Спојка Ореви.

Кон својствата

Product Name:
Round Coupling Nut
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silver Tone
Thread Size:
M10x1.5mm
Outside Diameter:
20mm / 0.79
Height:
20mm / 0.79
Package Content:
5 pcs x Round Coupling Nuts
Најдобри предлози во категоријата