.

.

CALIDAKA 3D Печатач со Вжарено Носителот Екстра Мазна 3D Филамент Гајтанот Носителот со Лого за Ender-3 ender-3S ender-3PRO CR-10 CR-10-ТИ CR-10SPRO за PLA/ABS/Најлон/Дрво/TPU 3D Печатење Материјал

CALIDAKA 3D Печатач со Вжарено Носителот Екстра Мазна 3D Филамент Гајтанот Носителот со Лого за Ender-3 ender-3S

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Издржлив Материјал】во Споредба со пазарот на доградба на акрилни филамент гајтанот носителот, метал алуминиум рамка е прав доказ, трајни, практични. 【Анти Лизга】Стабилна и издржливи нога влошки за зголемување на стабилноста и да се спречи заградата се движат во текот на работата.Цртежот материјал слајдови непречено да се избегне појавата на заглавен со вжарено ликвидација на жица диск. 【Ширина Прилагодливи】Прилагодливи ширина (33mm-77mm) за различни филамент гајтанот. 【Флексибилни】Според обемот на потрошни филамент, опсег на материјал рамка може да се прилагоди за да се направи пофлексибилен. 【Пакетот Вклучува】2 парчиња x филамент гајтанот одбор 4pcs x лежишта 4pcs x нога подлога 4pcs x завртки 4pcs x мали завртки 1pc x spanner.Ширина Прилагодливи : Прилагодлив ширина (33mm-77mm) за различни филамент гајтанот.Анти Лизга : Стабилна и издржливи нога влошки за зголемување на стабилноста и да се спречи заградата се движат во текот на работата.Мазнење Лизгачки : цртање материјал слајдови непречено да се избегне појавата на заглавен со вжарено ликвидација на жица диск.Флексибилни : Според обемот на потрошни филамент, опсег на материјал рамка може да се прилагоди за да се направи пофлексибилен.Издржлив Материјал : во Споредба со пазарот на доградба на акрилни филамент гајтанот носителот, метал алуминиум рамка е прав доказ, трајни, практични.Спецификации : Предмет Тип : Филамент Гајтанот Holder Material : Aluminum Color : Black Applicable 3 D Печатач Модели : За ender-3, За ender-3 S, За ender-3 PRO, За CR-10, За CR-10-ТИ, За CR-10 SPROPackage Големина : Околу 20 x 14 x 20cm/7.87 х 5.51 x 7.87 inch Package Вклучува : 2 парчиња x Филамент Гајтанот Board4 Pcs x Bearings4 Pcs x Нога Pad4 Pcs x Screws4 Pcs x Мали Screws1 Pc x Spanner Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата