.

.

uxcell М8 Навој Вметнете се Зголеми Заеднички Адаптер Круг Цевки Конектори Ореви 5 Компјутери

uxcell М8 Навој Вметнете се Зголеми Заеднички Адаптер Круг Цевки Конектори Ореви 5 Компјутери

DEN 227.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тема Големина : М8/ 0.3"; Име На Производ : Круг Приклучок Ореви.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 52g.Пакет Содржина : 5 x Круг Приклучок Ореви; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Висина : 20mm/ 0.8"; Теренот : 1.25 mm.Надворешен Дијаметар : 12mm/ 0.47".М8 метрички круг спојка конектор ореви, 12mm надворешен дијаметар, 20mm висина.Сите конектори се целосно навој внатрешно.Конектори се користи за да се поврзете две навој делови заедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата