.

.

Dannisly 4PCS Филтер Доза Опфаќа Аквариум Пред-Филтрирање Пена Сунѓерот за Риба Резервоарот

Dannisly 4PCS Филтер Доза Опфаќа Аквариум Пред-Филтрирање Пена Сунѓерот за Риба Резервоарот

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Аквариум пред-филтрирање сунѓерот се направени од високо квалитетна филтрација пена, без штети на вашето бебе риба и без штета за вода, добро за слатководни и saltwater средини.Објектот големина : Висина 8cm (3.15"), со дијаметар од 4cm (1.57"), внатрешен дупка со дијаметар од 2cm (0.79").Лесно се поврзува со филтер доза се запрат, да се спречи парична казна остатоци или одредена материја во филтер.Ја спречува мали риби и ракчиња од тоа да биде вовлечен во филтер, им даде на вашите риби безбедно и удобно животната средина и тоа е добро за нивниот здрав раст.Пред-филтрирање пена може да ви помогне да стапица честички и остатоци, да обезбедат ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација.Ќе добиете 4x аквариум пред-филтрирање сунѓерот, погоден за слатководни и морски средини. 1. Ве молиме оставете малку големина грешка поради рака мерка. 2. Бојата може да бидат малку различни, поради следи и светлина, и светлината од слики.Ви благодариме за вашиот разбира.

Кон својствата

Quantity:
4 Pieces. Material
Најдобри предлози во категоријата