.

.

МОБ 62024 - F54T5/47W/865/ЕКО Директно T5 Флуоресцентна Цевка Сијалица

МОБ 62024 - F54T5/47W/865/ЕКО Директно T5 Флуоресцентна Цевка Сијалица

DEN 1502.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја/Крај : Бел Ден.Температура на бојата : 6,500 К Просечно Траење : 30000 часа.Lumens (светлина излез) : 4550. CRI : 84. 47 watt - 45.2" - T5 - Минијатурни Bi-Pin (G5) База - 6,500 К - бел ден - 800 Серија - Ecolux - Watt-Miser - Starcoat МОБ Флуоресцентна Сијалица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата