.

.

Zycer Кујна Kinfe set –Готвач Нож со нож острилка - 8 Инчен Нерѓосувачки Челик готвачи нож со Pakka дрво Рачка; сечилото острилка за кујнски ножеви-Божиќ подароци

Zycer Кујна Kinfe set –Готвач Нож со нож острилка - 8 Инчен Нерѓосувачки Челик готвачи нож со Pakka дрво Рачка;

DEN 1370.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Биде ѕвезда : И да покаже вашиот готвач е вештини што сте научиле од сите тие врвни готвачи ножеви видео записи што гледавме неодамна.И што е подобар начин за да го направите ова, ако не со нашите кујнски прибор за да се обезбеди да добие повеќе вредност за вашите пари?.Со намалување на доверба : Нашата 8 инчен готвач нож со ергономски се справи со дизајн не само што ќе се олесни вашиот сечење, dicing, сечкање, или сечење, но, исто така, ќе се обезбеди максимална удобност за време на континуирана употреба.На pakka дрво материјал за кои ние се користи за да се справи со е многу популарна за цврстина и трајност.Екстремни острината : Ние направивме оваа висока јаглерод 7 CR17 Mov нерѓосувачки челик месо ножот екстремно остри и тешки, за вршење на тешки задачи, вклучувајќи сечење силна месо и прибирањето на месото од коските и исто така може лесно да се биде зеленчук нож или домат нож.Острилка се вклучени : Ние се нудат на истиот кујната готвач нож професионални поставување на вашиот сопствен нож острилка.Иако ова е еден остри кујнски нож, ние знаеме што ќе падне во љубов со неа, и го користат тоа за подолг период, па по неколку години од сега, ќе уживате во нашиот готвач нож острилка.Совршен Божиќ Подарок : Овој кујнски прибор поставите доаѓа во еден висок квалитет црна подарок кутија, што го прави совршено решение за денот на мајката подарок, денот на таткото подароци , Божиќ Подарок, или пријатели страстни за готвење, дома и kithchen.Некогаш мислев дека ќе може да уживаат одличен своите перформанси, без всушност да мора да се изостри вашиот нож дневно?Zycer е Врвен Готвач челик нож во собата е тука да ви помогне!Нејзините нерѓосувачки челик сечилото со висок јаглерод е развиена за да ја зголеми својата набитост, содржат 0.6%-0.75% јаглерод, со што е два пати потешко отколку обичните старомодни нож.Зошто е овој производ за вас?Ние го цениме нашиот производ, и тоа е причината зошто овој про-одделение кујнски нож е страна-наострен и на крај сатен заврши, обезбедување на извонредно остри и ефикасна работ дека ќе ја задржи својата острина за долги периоди, дури и со тешки секојдневна употреба.И ако тоа е губи својата острина, додаде, професионална острилка во оваа неверојатна кујнски нож во собата, така да не мора да се грижите за ништо.Некои од фантастични карактеристики на овој производ : Широк опсег на употреба.Јаглероден Челик сечилото - HRC 58.Рака-полиран раб.User-friendly, обезбедување на екстремни удобност поради pakka материјали кои се користат за рачки.Корозија и оцрни отпорни.Подарок за вашата кујна aficionado пријател – нож, острилка.Премиум пакување.Здрав и остри.Модерен изглед.Направени од високо-квалитетни материјали за долгорочна употреба.Zycer е нож – месар е фаворит, мајка ми е помошник, татко избор!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата