.

.

60x Кристал Нерѓосувачки Челик Кристал Носот Прстен Коска Студ Тело Пирсинг Jewelry411

60x Кристал Нерѓосувачки Челик Кристал Носот Прстен Коска Студ Тело Пирсинг Jewelry411

DEN 1560.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количина : 60pcs/Кутија ; Големина : 20 Мерач (0.81 mm).Материјал : не ' Рѓосувачки челик и кристал.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници.Бар должина : 10мм ; Кристал ширина : 1.8 mm.Боја : Случајни мешана боја или Бели.Ве charmer и повеќе домот.Убави и привлечни,Добро за случува партија или банкет,специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.Внимание : Големина може да се 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации,ние ќе се справи со ова прашање веднаш и внимателно додека сте задоволни.".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата