.

.

Aexit 14mm x 38mm Најлон Шупливи-Ѕидот Само-Дупчење Base Сидро 15pcs (556ec8593219efba057ad89247055793)

Aexit 14mm x 38mm Најлон Шупливи-Ѕидот Само-Дупчење Base Сидро 15pcs (556ec8593219efba057ad89247055793)

DEN 1288.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Главната Боја : Беж; Материјали : Најлон.Пакет Содржина : 15pcs x Шупливи-Ѕидот Сидро; Име на Производ : Шупливи-Ѕидот Сидро.Тежина : 34g.Димензија : 14 x 38mm / 0.55" x 1.5"(Max.Кол*L) (acfbe7e5-2b17-11ea-990f-4cedfbbbda4e.Вози Стил : Филипс (де Стил lecteur : Филипс.Aexit 14mm x 38mm Најлон Шупливи-Ѕидот Само-Дупчење Base Сидро 15pcs (556ec8593219efba057ad89247055793)Најлон анти-ротација проширување гром.Авто-дупчење сидро инсталира во base тавани и ѕидови, без да се бара predrilled дупка.совршен за работите утврден од страна Заостануваат Завртки и Particleboard завртка, како што се кабинет, ги вклучите и така натаму.Нејзините корозија-отпорни стакло-исполнет најлон тело инсталира во base со Филипс возачот, рака вежба, или завртка пиштол(тука не е вклучен).Опис на French Ancrage се прелива cloisons sèches авто-percante en најлон де 14 mm x 38 mm, à parois creuses 15pcs Couleur principale : Беж; Matériel : Nylon Contenu de l'emballage : 15pcs x ancrage à mur creux; Околија du produit : ancrage à mur creux Poids : 34g Dimension : 14 x 38mm / 0.55' 'x 1.5' '(Diam.Max. * L)Стил де lecteur : Филипс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата