.

.

Velveteen Шамија Дрвото - Црна

Velveteen Шамија Дрвото - Црна

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СЕ ВКЛОПУВА 15 МАРАМИ ИЛИ ПОВЕЌЕ.СОВРШЕН ЗАКАЧАЛКА ЗА СИТЕ НА ВАШИТЕ ДОДАТОЦИ.Оваа симпатична кадифена дрво е одличен начин да се организира шамија колекција.Има најмалку 15 марами, прикажување на ѕидот или висат на плакарот железница.Не мерење на закачалка дел на овој објект мерки околу 11 инчи висок и 11.5 инчи широка. 15 Дупки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата