.

.

Хемиски Момци BUFX_202 Хексадецимален-Логика Полирање Рака Апликатори Подлога, Бела (3 во. x 6 во. x 1 in.)

Хемиски Момци BUFX_202 Хексадецимален-Логика Полирање Рака Апликатори Подлога, Бела (3 во. x 6 во. x 1 in.)

DEN 335.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршена големина за било која страна.Се вклопува во мали средини како што се врата, џемови, рачки и ретровизори.Работи одлично на тркала и браници, windows и издувните совети.Идеален за отстранување на вртат знаци, гребнатини, оксидација и marring.Светлината полирање подлога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата