.

.

uxcell a16050300ux0582 Круг Приклучок Ореви M8x15x12mm Навој Вметнување Цевка Адаптер 304 Нерѓосувачки Челик Круг Приклучок Ореви 10Pcs

uxcell a16050300ux0582 Круг Приклучок Ореви M8x15x12mm Навој Вметнување Цевка Адаптер 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 650.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тема Големина : М8/ 0.3"; Име На Производ : Круг Приклучок Ореви.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 79g.Пакет Содржина : 10 x Круг Приклучок Ореви; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Висина : 15mm/ 0.6"; Теренот : 1.25 mm.Надворешен Дијаметар : 12mm/ 0.47".М8 метрички круг спојка конектор ореви, 12mm надворешен дијаметар, 15mm висина.Сите конектори се целосно навој внатрешно.Конектори се користи за да се поврзете две навој делови заедно.Идеален за заварување во цевки за производство на 4 линк барови, скала барови, wishbones, Castor оружје, компресија рамења, watts врски итн.Заштедите време со користење на овие во местото на дупчење и допирање од цврст челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата