.

.

10pcs Браун Kraft Хартија Подарок Торби за Рефус со Рачки,Kraft Хартиени Кеси со Рачки,15x8x21cm Масовно на Намирници Шопинг Кеси Партија Мало Бизнис Пакување Стока Бутик Свад?

10pcs Браун Kraft Хартија Подарок Торби за Рефус со Рачки,Kraft Хартиени Кеси со Рачки,15x8x21cm Масовно на

DEN 280.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Како мало перниче, ќе може да се поврзе бизнис картички или mark надвор од оваа торба на оваа надвор.Можете да ги красат со различни дизајни, бои, итн.На различни празници, како подарок кеси за специјални производи.Овој здрав справи го прави овој дебела хартија торба имаат подобар капацитет на носивост од обичните еден слој подарок перница.Висок квалитет на обновливите извори на kraft хартија kraft хартиени кеси, повеќе еколошки, трајни, и еднократно.Ова се справи со е направен од хартија, лепак,кои рециклираат карактеристики на овие хартиени кеси.Опис : Можете да го направите да стане свој подарок перница со пишување, слика или pasting други мали нешта како декорација за да се вклопи во вашата партија тема, ќе ги направат посебни.Карактеристики : Материјал : жолта кожа Големина : 15 * 8 * 21cm Боја : роза злато Пакет се Вклучени : 10 компјутери* Подарок Перница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата