.

.

ДЕ · MARKT 3 Ролни Washi Лента Поставете Декоративни селотејп DIY Никаква Трага Лента Маскирање Лента forScrapbooking, DIY Оркестарот и Занаети, во Излет

ДЕ · MARKT 3 Ролни Washi Лента Поставете Декоративни селотејп DIY Никаква Трага Лента Маскирање Лента forScrapbooking,

DEN 2090.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : декоративна лента е направен од висок квалитет на Хартија,Додадете декорации на вашите scrapbooks, занаети или DIY проекти.Големина : 9cm*2м.Лесен за користење : На снимката може да се растргнат исклучување со рака или со хартиена лента фармацевт, без да остават непотребни остатоци, лесен за употреба!.Мулти-цел : многу погодна за вашата колекција на бележник материјали, дневници, налепници и други додатоци.Красат ви благодариме картички, училишен прибор, канцелариски материјал, мобилен телефон случаи или дом/канцеларија украси.Исклучителна декоративна лента : симпатична, енергична и светли бои.Креативни подароци и украси кои може да се направи. ✿Пакет вклучуваат : 3 Ролни Washi Лента✿Спецификација : Материјал : Paper Size : 9cm*2m ✿Функција : Има исклучителна модели на секој декоративни појас, кој е најдобриот избор за пакување на подарок кутии.Тоа може да биде лесно да се намали без никакви алатки и е лесен за користење.Тоа е безбедно за употреба и нема да ја напушти непотребни остатоци на предмети.Широк спектар на употреба : може да се користи за декорација на вашиот дневник, прирачник, подарок хартија за завиткување, канцелариски материјал, итн.Тоа е, исто така, е исклучителна дарба за семејството и пријателите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата