.

.

30мм/50mm Преносни Автомобил Телескопски Откривање Леќа Инспекција Круг Огледало Автомобил Агол Видите Пенкало За Авто Инспекција Рака Поправка Алатки (30мм)

30мм/50mm Преносни Автомобил Телескопски Откривање Леќа Инспекција Круг Огледало Автомобил Агол Видите Пенкало

DEN 2073.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Лесно ѕиркаат во темна празнина во работа област. 2. Материјал : Јаглероден челик. 3. Пакетот вклучува : 1* Автомобил Телескопски Откривање на Леќите. 4.Флексибилни заеднички за 360° агол варијација. 5.Флексибилни заеднички за 360° агол варијација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата