.

.

Proglass 125mL Дипломирал Притисок Воедначување Инка Двојно PTFE Stopcock (14/20)

Proglass 125mL Дипломирал Притисок Воедначување Инка Двојно PTFE Stopcock (14/20)

DEN 16752.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени со рака дува.Направени од borosilicate стакло 3.3. Annealed на 800 степен целзиусови степени. 125m L Дипломирал Притисок Воедначување Инка Двојно PTFE Stopcock Направени со рака компресор Било прилагодена големина ќе биде достапен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата