.

.

Работилница 87604RP Telescoping Инспекција Огледало

Работилница 87604RP Telescoping Инспекција Огледало

DEN 331.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хром позлатен челична конструкција.Топката вртливата зглобовите за целосна 360 степени агол позиционирање.Телескопи од 6 in.-19 во.Пенкало големина алатка со џеб клип. 1-1/4 во.инспекција огледало за да ја видите е тешко да се види области. - Хром позлатен челична конструкција - Топка вртливата зглобовите за целосна 360 степени агол позиционирање - Телескопи од 6 in.-19 во. - Пен големина алатка со џеб клип - 1-1/4 во.инспекција огледало за да ја видите е тешко да се види области.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата