.

.

Baluue 20pcs Тешки Пиштол Ѕид Водител на Празен Ѕид Подлога Hallow Вози Ѕид Водител на Завртки за Base Гипс и Плочка (Сребро)

Baluue 20pcs Тешки Пиштол Ѕид Водител на Празен Ѕид Подлога Hallow Вози Ѕид Водител на Завртки за Base Гипс

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Анти-ротација barbs безбедна одредување на време на инсталацијата за супериорен тесни силна потпора и задржете.Тешки-должност празнина ѕид метална подлога се достапни во различни големини за сите ваши потреби.Сидро се состои од отстранлив машина завртка тоа е навој во челик ракав.Проширувањето нозе се обезбеди дури и оптоварување дистрибуција и голем страната спречува да се повлече во база материјал.Специјално дизајниран за тешки челик празен ѕид подлога со завртки за да се обезбеди поголема сила за поддршка на тежината на ѕид hangings.Description The сидро се состои од отстранлив машина завртка дека е навој во метален ракави со пет проширување нозе.Како завртката е заострените, овие проширување нозе се прошири цврсто против грбот на ѕидот.На тој начин, обезбедување на сила, силни се одржи, па дури и оптоварување дистрибуција за да се задржи вашите тела обезбедено безбедно на ѕидот.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : Челик.-Големина : 5 X1.5 CMPackage Including20 x завртки (5 x 52).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата