.

.

2 парчиња-Компатибилен со Magsafe Полначот Силикони Случај за Денот на Вљубените Подароци,Целосна Заштита Мека Корица дело Еластични Отпорен на Гребење Добра Потпора

2 парчиња-Компатибилен со Magsafe Полначот Силикони Случај за Денот на Вљубените Подароци,Целосна Заштита Мека

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Се вклопуваат Совршено】На совршено да го прикачите на вашиот magsafe полначот и да се обезбеди побрзо безжична полнењето без да се преземат заштитни случај на исклучување. 【Отпорно на гребење】Меки силиконски подлога апсорбира влијанието на ненадејна капки и го спречува гребнатини предизвикани од секојдневна употреба за заштита на вашите вредни безжичен полнач. 【Целосна Опфаќа】Силикони заштитен ракав опфаќа метални рабови на целата безжичен полнач.ултра-тенок силикони подлога на предната страна се заштити вашиот полнач,додека не влијае на оригиналната магнетни и безжично полнење. 【Трајни&Перат】Добра флексибилност,се повторува месење,високо се враќа,лесно да се инсталира.тоа е сосема перат и еднократно. 【Тежина 5g】Ултра тенок,светлина и убава,блиски се чувствуваат на кожата и голема контрола,не влијае на топлина дисипација.Боја : Розова безжичен полнач на силиконски case Size : .2.28 inch Weight : 5g Зошто да се избере силикони случај за magsafe полнач?Силиконски безжичен полнач Случај : да се обезбеди заштита од удари,капки и sctarches.Повеќе Боја на полначот покрие задоволства вашиот уред,лесно да се најде на вашиот апарат.Висок раст : лесно да се инсталира.Темата на другиот крај на кабелот за напојување директно преку заштита случај дупка и уреденост на предната страна до работ опфаќа сребрен раб.тоа нема да се олабави при користење.Анти-вода & перат : лесно да се избрише прашина и дупка со.Против пролизгување : силикони подлога сака анти лизга мат, И површината на објектот за да се создаде лепливоста, го заштитите вашиот уред од лизгање.Ултра тенок& светлина : compatiblewith iphone 12 magsafe полнач.Без разлика дали тоа е за полнење на телефонот или играње agame без додавање гломазна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата