.

.

Ambrosial - Мириси на Небото Copaiba Етерично Масло Copaifera officinalis Природна (15ml)

Ambrosial - Мириси на Небото Copaiba Етерично Масло Copaifera officinalis Природна (15ml)

DEN 286.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ambrosial Copaiba Етерично Масло.Природни Масла.Ароматерапијата Масло.Ботаничкото Име : Copaifera reticulata syn C. officinalis Заеднички Имиња : Copaiba Balsam Екстракција Процес : на Пареа Дестилација Физички Изглед : Безбојни до кафено-жолта течност Забелешка : 15ml.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата