.

.

Божиќ Дрвени Монистра за Дома Декор Занаети , SUCOJRFF 250Pcs 16mm Шарени Дрво Бисери, Природни Farmhouse Дрво Spacer Монистра со Коноп Јаже за DIY Занаети Дома Гарланд Оркестарот

Божиќ Дрвени Монистра за Дома Декор Занаети , SUCOJRFF 250Pcs 16mm Шарени Дрво Бисери, Природни Farmhouse Дрво

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Пакет inculded】ќе добиете 250 компјутери 16mm/0.63 инчен недовршени круг дрвени монистра во 5 бои, и еден коноп јаже околу 20 metes.Дупката е 4mm/0.16 педа на овие Божиќ монистра.Доволно количество на силиконски дрво монистра со коноп јаже доволно должина може да ги задоволи вашите разни DIY идеи. 【Широко се Користи】Овие големи дрво мушка занаети може да ги красат вашата трпезариска маса, камин, галерија, farmhouse, вазна додатен, врата, падот нивоа фах оркестарот и така натаму, што може да ви помогне да се создаде силна слатка атмосфера, прави да се чувствуваат задоволството.Покрај тоа, Носат накит направени од бивол plaid дрво зрнца, исто така, ќе ја нагласи вашата уникатна личност. 【Премиум Природни Материјали】На дрвени монистра за занаети се изработени од природни и високо-квалитетни од трска.Површината на овие зрнца е мазна, без трње, и дека нема да избледи и штета лесно.На коноп јаже е направен од мек висон, која може лесно да се пренесува преку дупки во монистра. 【Совршен Подарок】На рачно изработени подароци од нашите Силикони Дрвени Монистра, без разлика што се користи за дома декор или хривнија накит или други DIY занает како дрвени монистра гарланд, е многу внимателен подарок за пријатели, familry и сака.На полиран spacer дрвени зрнца може да биде совршен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, денот на Благодарноста дена итн. 【100% задоволни услуга】Љубов на дрвени занает, монистра или вашите пари назад!Ако не сте задоволни со вашиот падот монистра или било која друга причина, тогаш ве молиме не двоумете се и да допрат до нас преку во секое време за било враќање на парите или замена.Боја : Божиќ-250 PCS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата