.

.

BWWNBY Злато Круг Фах Метални Украсни Складирање Организатор Послужавник за Накит, Шминка, Кујнски прибор за на маса(Големина:Видови:3)

BWWNBY Злато Круг Фах Метални Украсни Складирање Организатор Послужавник за Накит, Шминка, Кујнски прибор за

DEN 263.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одличен подарок за домаќинка, мајка ден, housewarming, младенците цел.Изработени од нерѓосувачки челик.Блескава златна боја светло до вашата соба, дома декор.Сјае стилски злато декоративен послужавник за употреба на влез начин маса, суета, отоманската, салон или кафе на маса.Може да работи како накит послужавник, козметички организатор, кафе на маса служат послужавник, клуч за фах, свеќа плоча, затворен колонист.Тоа може да биде складирање фах на мали ракотворби изложба на мала слатка или некои вкусни грицки на маса.Одличен подарок за домаќинка, мајка ден, housewarming, младенците цел.Изработени од нерѓосувачки челик.Блескава златна боја светло до вашата соба, дома декор.Сјае стилски злато декоративен послужавник за употреба на влез начин маса, суета, отоманската, салон или кафе на маса.Може да работи како накит послужавник, козметички организатор, кафе на маса служат послужавник, клуч за фах, свеќа плоча, затворен колонист.Тоа може да биде складирање фах на мали ракотворби изложба на мала слатка или некои вкусни грицки на маса.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Gold Types : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 71 : S, 1pc2 : M,1pc3 : L, 1pc4 : S, 2 парчиња/set5 : M,2 парчиња/set6 : L, 2 парчиња/set7 : S+М+Л, 3pcs/set Product Димензии(Прибл.) : S, M, L(L*W) S : 12.5 x 1.9 cm/4.9*0.7 inch M : 20 x 1.9 cm/7.9*0.7 inch L : 30 x 2.8 cm/11.8*1.1 inch Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Or2x Storage Trays Or3x Storage Trays Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата